Kačenka

Kačenka je dcera našich lidí. Bydlí se svým mužem a malým miminkem v domečku s velkou zahradou kousek od Prahy. Bydlí tam se třemi dospělými hrdými kočičáky.

 

 

AZRAEL

Narodil jsem se před cca 8 lety na jednom Ústeckém dvorku. Pak si mě jako malé chlupaté nic vyhlídnul člověk. Můj páneček Joma. Nelenil a přeskočil plot, padnul mezi mě a moje sourozence, všichni utekli, ale on se mi líbil, byl jsem zvědavej, co se bude dít dál. Když mě zvedl, bylo mi to příjemné, ale aby věděl, že i já Jsem, kousl jsem ho. Zasmál se a řekl, my budeme přátelé. Pak si mě odvezl. Pár dni jsem byl schovaný za gaučí a kde se dalo. Třeba v díře u stoupaček, kam za mnou nikdo nemohl. Pak jsem se s pánečkem několikrát stěhoval a přibral do smečky i jednu člověčí holku. Já jsem alfa samec smečky a dneska už mám i velké vesnické panství.

SURIEL

Já jsem se narodila někde na ulici asi před 6 rokama. Hodní lidi mě našli a dali do útulku v Bohnicích v městě zvaném Praha. Jednoho dne tam přišli dva lidi a koukali nám všem do klecí. Tak jsem si na tu paní zavolala a začala jsem vrnět. Nohy mě tenkrát moc neposlouchaly, protože jsem byla dlouho v kleci, ale vrněla a povídala jsem za tři kočičky. Paní neměla jinou možnost než si mě zamilovat. Doma kam si mě odnesli jsem se seznámila s kocourkem Azraelem a stala se z nás nerozlučná dvojka.

HARSESIS

Moje narozeni bylo někdy někde před necelými 4 roky. Pamatuju si (neviděla jsem ještě) jak mě velké ruce vzaly do náruče a odvezly. Pak mě chytly jiné ruce a daly mě do takového šustivého pelíšku. Další den mě do pelíšku přišla zahřívat jiná bytost. Časem když už jsem pak viděla, že to byli moji pánečkové. Dneska jsem nejmladším členem zvířecí smečky, ale v naší celé smečce ( rozuměj lidi a kočky) už nejmladší nejsem. Přibyla k nám lidská holčička a já vím, že jsem její strážce.